הסיפור שלי בקצרה


שמי יוסי מלכה,

אמן ומעצב רב תחומי.

אני יוצר כלי חרס וקרמיקה בעבודת יד כדי להכניס אלייך הביתה מערכות אוכל, גופי תאורה, קערות, צלחות יודאיקה והכול מהודר, יוקרתי אלגנטי ולא מצועצע. החשיבה שלי היא אמנותית והתוצאה שימושית ופונקציונלית.

בעזרת טכניקות ייחודיות אני יוצר כלי שולחן פונקציונליים ועבודות עיצוב ביתיות כמו גם עבודות אמנות קרמיות עכשוויות. אני משחק בחימר כמו ילד ומגלה חופש מוחלט בעת היצירה.

Original Artwork 2019

הגישה שלי לחימר מושפעת מקראפט ומטכניקות עיצוב אופנה, אותן אני מבטא באמצעות
החומר. אני מעצב מתוך סיפור החיים, מסיפורי האישי ומחיי היום יום.
לאחר פטירת הורי החלטתי להקדיש את חיי ליצירה בחימר, שהוא החומר הקרוב ביותר לטבע. הקמתי את המותג YomYom, המחויב לעיצוב מקורי, המשלב סיפור מאחורי כל אובייקט שנוצר.
המשימה של יום יום היא להפוך את חיי היומיום ליפים יותר, להפוך את האירוח לחגיגה אמיתית ולהוסיף ערך לחפצי בית. להעניק לאוכל מקום של כבוד. לכבד את הטבע ולאפשר
למחשבה אמנותית לזרום ולחלחל לעיצובים יומיומיים לבית ולמשרד.
הקו העיצובי של המותג מושפע מהיופי האינסופי שבחוסר השלמות. הוא שואב השראה מהטבע ומחיי היומיום, ומשלב חשיבה רעיונית אמנותית עם עיצוב פונקציונלי להשגת איזון ושלמות.
המותג YOMYOM מייצג תפיסת עולם אישית, המשתרעת מעבר לאסתטיקה וקרמיקה: זו אמונה בשוויון בין בני האדם באשר הם, ההבנה שאושר נמצא בדברי היומיום הקטנים והפשוטים ובהודיה על מה שיש.
המותג YOMYOMעבורי הוא בסיס לעולם טוב יותר.

"עשה טוב, הכי טוב וכמה שאתה יכול, לכמה שיותר אנשים ..."; זה המוטו שלי.

? YOMYOM למה

יום זה ראשי התיבות של שמי - יוסי מלכה.
artwork - porcelain sculpted inside fabric - Personal Technique 2019
המילה יום בעברית היא יחידת זמן שכאשר היא מוכפלת היא מסתכמת בחיים שלמים. אלה החיים עצמם; זה מה שמתרחש מהרגע שאתה מתעורר בבוקר ועד השעה שאתה הולך לישון בלילה. זה משפחה, חברים, ילדים וסיפורי החיים האינסופיים.
זה מה שמעורר אותי לעצב, שמדליק את הניצוץ שלי ליצור.
תודה רבה!